TV Program: Evo što vam donosimo idućih sedam dana

Naš TV program, unatoč svim problemima zbog koronavirusa je bogatiji svakoga tjedna.

Evo što vam donosimo u idućih sedam dana.

Ponedjeljak:

1:00 Info kanal
9:43 Pričam ti priču
9:52 Crtani film
10:00 SUM TV ŠKOLA 1. Razred
10:30 SUM TV ŠKOLA 2. Razred
11:00 SUM TV ŠKOLA 3. Razred
11:30 SUM TV ŠKOLA 4. Razred
12:00 SUM TV ŠKOLA 5. Razred
14:50 S ekspedicionistom po svijetu ep. 63
15:20 Auto moto nautic vision
15:50 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite FBIH, snimak
16:15 Argumenti
17:00 Sveta misa, prijenos
18:00 Dolina sunca ep. 76 (R)
18:50 Slatka kuharica ep. 12
19:20 Crtani film
19:30 Dnevnik
20:05 Kratki spojevi
21:25 Dolina sunca ep. 77
22:10 Dnevnik
22:45 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite FBIH, snimak
23:15 Sveta misa, snimak

Utorak

1:00 Info kanal
9:43 Pričam ti priču
9:52 Crtani film
10:00 SUM TV ŠKOLA 1. Razred
10:30 SUM TV ŠKOLA 2. Razred
11:00 SUM TV ŠKOLA 3. Razred
11:30 SUM TV ŠKOLA 4. Razred
12:00 SUM TV ŠKOLA 5. Razred
15:00 S ekspedicionistom po svijetu ep. 64
15:25 Slatka kuharica ep. 12 (R)
15:55 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite FBIH
16:15 Argumenti
17:00 Sveta misa, prijenos
18:00 Dolina sunca ep. 77 (R)
18:50 Jelovnici izgubljenog vremena: Morski vuk za posne dane
19:20 Crtani film
19:30 Dnevnik
20:05 Iz prve ruke
21:00 S povodom
21:25 Dolina sunca ep. 78
22:15 Dnevnik
22:45 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite FBIH, snimak
23:05 Iz prve ruke (R)

Srijeda

1:00 Info kanal
9:43 Pričam ti priču
9:52 Crtani film
10:00 SUM TV ŠKOLA 1. Razred
10:30 SUM TV ŠKOLA 2. Razred
11:00 SUM TV ŠKOLA 3. Razred
11:30 SUM TV ŠKOLA 4. Razred
12:00 SUM TV ŠKOLA 5. Razred
13:00 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, prijenos
15:00 S ekspedicionistom po svijetu ep. 65
15:30 Jelovnici izgubljenog vremena: Morski vuk za posne dane (R)
15:50 S povodom (R)
16:15 Argumenti
17:00 Sveta misa, prijenos
17:30 Iz prve ruke (R)
18:25 Dolina sunca ep. 78 (R)
19:20 Crtani film
19:30 Dnevnik
20:05 Hrvatski velikani ep. 05
21:00 Dolina sunca ep. 79
21:45 Dnevnik
22:20 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, snimak
22:45 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite FBIH, snimak
23:15 Novi milenij

Četvrtak

1:00 Info kanal
9:43 Pričam ti priču
9:52 Crtani film
10:00 SUM TV ŠKOLA 1. Razred
10:30 SUM TV ŠKOLA 2. Razred
11:00 SUM TV ŠKOLA 3. Razred
11:30 SUM TV ŠKOLA 4. Razred
12:00 SUM TV ŠKOLA 5. Razred
15:25 S ekspedicionistom po svijetu ep. 66
15:50 Kratki rezovi (R)
16:15 Argumenti
17:00 Sveta misa, prijenos
17:35 Hrvatski velikani ep.05 (R)
18:30 Dolina sunca ep. 79 (R)
19:20 Crtani film
19:30 Dnevnik
20:03 Glas naroda ep. 10
20:35 Jelovnici izgubljenog vremena: Odresci iz mesne simfonije
21:00 Dolina sunca ep. 80
21:45 Dnevnik
22:15 Tuđman
23:35 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite FBIH, snimak

Petak

1:00 Info kanal
9:52 Crtani film
10:00 SUM TV Škola
10:30 SUM TV ŠKOLA 2. Razred
11:00 SUM TV ŠKOLA 3. Razred
11:30 SUM TV ŠKOLA 4. Razred
12:00 SUM TV ŠKOLA 5. Razred
15:00 S ekspedicionistom po svijetu ep. 67
15:40 Jelovnici izgubljenog vremena: Odresci iz mesne simfonije (R)
16:15 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite FBIH, snimak
17:00 Sveta misa, prijenos
17:35 Jelovnici izgubljenog vremena: Odresci iz mesne simfonije (R)
18:05 Dolina sunca ep. 80 (R)
18:50 Kratki rezovi
19:20 Crtani film
19:30 Dnevnik
20:05 Iz prve ruke
21:00 Dolina sunca ep. 81
21:45 Dnevnik
22:15 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite FBIH, snimak
22:50 Kratki rezovi (R)

Subota

1:00 Info kanal
14:50 ICTbusiness TV
15:20 Košarka: Čapljina-Igokea
16:40 S povodom
17:10 Iz prve ruke
18:05 Dolina sunca ep. 81 (R)
18:50 S ekspedicionistom po svijetu ep. 68
19:20 Crtani film
19:30 Dnevnik
20:05 Nasi dani: Priče o hrvatskom rocku ep. 01
21:00 Dolina sunca ep. 82
21:45 Dnevnik (R)
22:20 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite FBIH, snimak
22:55 Iz prve ruke (R)

Nedjelja

1:00 Info kanal
11:00 Sveta misa, prijenos
15:05 S ekspedicionistom po svijetu ep.08 (R)
15:35 ICTbusiness TV
16:05 Nasi dani: Priče o hrvatskom rocku ep. 01 (R)
17:00 Sveta misa, snimka
18:00 Dolina sunca ep. 82 (R)
18:50 Kratki rezovi (R)
19:20 Crtani film
19:30 Dnevnik
20:00 In odium fidei (R)
21:00 Dolina sunca ep. 83
21:45 Dnevnik
22:20 Košarka: Čapljina-Igokea

Please follow and like us: