TV raspored: Evo što vam donosimo u idućih tjedan dana

Pred nama je novi tjedan i novi izazovi. Ekipa TV Herceg Bosne i u idućih sedam dana vam donsoi zanimljive sadržaje.

Pročitajte što vam donosimo.

Ponedjeljak

1:00 Info kanal
9:43 Pričam ti priču
9:52 Crtani film
10:00 SUM TV ŠKOLA 1. Razred
10:30 SUM TV ŠKOLA 2. Razred
11:00 SUM TV ŠKOLA 3. Razred
11:30 SUM TV ŠKOLA 4. Razred
12:00 SUM TV ŠKOLA 5. Razred
13:00 Glazbeni program
15:10 S ekspedicionistom po svijetu ep. 68
15:45 Auto moto nautic vision
16:20 ICTV Magazin
17:00 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite FBIH, snimak
17:15 Argumenti
18:00 Dolina sunca ep. 83 (R)
18:50 Slatka kuharica ep. 13
19:20 Crtani film
19:30 Dnevnik
20:05 Odžak: Pouka povijesti
21:00 Dolina sunca ep. 84
22:10 Dnevnik
22:45 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite FBIH, snimak
23:00 Odžak: Pouka povijesti (R)
23:59 Argumenti (R)

Utorak

1:00 Info kanal
9:43 Pričam ti priču
9:52 Crtani film
10:00 SUM TV ŠKOLA 1. Razred
10:30 SUM TV ŠKOLA 2. Razred
11:00 SUM TV ŠKOLA 3. Razred
11:30 SUM TV ŠKOLA 4. Razred
12:00 SUM TV ŠKOLA 5. Razred
13:00 Glazbeni program
15:00 S ekspedicionistom po svijetu ep. 68
15:40 Slatka kuharica ep. 13 (R)
16:00 Odžak: Pouka povijesti (R)
17:00 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite FBIH
17:15 Argumenti
18:00 Dolina sunca ep. 84 (R)
18:50 Jelovnici izgubljenog vremena: Okusi gusarske komune
19:20 Crtani film
19:30 Dnevnik
20:05 Iz prve ruke
21:05 Dolina sunca ep. 85
21:50 Dnevnik
22:25 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite FBIH, snimak
22:40 Iz prve ruke (R)
23:45 Argumenti (R)

Srijeda

1:00 Info kanal
9:43 Pričam ti priču
9:52 Crtani film
10:00 SUM TV ŠKOLA 1. Razred
10:30 SUM TV ŠKOLA 2. Razred
11:00 SUM TV ŠKOLA 3. Razred
11:30 SUM TV ŠKOLA 4. Razred
12:00 SUM TV ŠKOLA 5. Razred
13:00 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, prijenos
15:00 S ekspedicionistom po svijetu ep. 70
15:30 Jelovnici izgubljenog vremena: Okusi gusarske komune (R)
16:00 Iz prve ruke (R)
17:00 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite FBIH
17:15 Argumenti
18:00 Dolina sunca ep. 85 (R)
18:50 Lijepa vaša
19:20 Crtani film
19:30 Dnevnik
20:05 Hrvatski velikani ep. 05
21:00 Dolina sunca ep. 86
21:45 Dnevnik
22:20 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite FBIH, snimak
22:35 Argumenti
23:25 Novi milenij

Četvrtak

1:00 Info kanal
9:43 Pričam ti priču
9:52 Crtani film
10:00 SUM TV ŠKOLA 1. Razred
10:30 SUM TV ŠKOLA 2. Razred
11:00 SUM TV ŠKOLA 3. Razred
11:30 SUM TV ŠKOLA 4. Razred
12:00 SUM TV ŠKOLA 5. Razred
15:00 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite FBIH, snimak
15:45 Kratki rezovi (R)
16:20 Lijepa vaša (R)
16:50 Argumenti
17:35 Hrvatski velikani ep.05 (R)
18:30 Dolina sunca ep. 86 (R)
19:20 Crtani film
19:30 Dnevnik
20:03 Glas naroda ep. 11
20:35 Jelovnici izgubljenog vremena: Orada ili komorača
21:00 Dolina sunca ep. 87
21:45 Dnevnik
22:25 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite FBIH, snimak
22:40 Argumenti (R)
23:20 Popcorn (R)

Petak

1:00 Info kanal
9:52 Crtani film
10:00 SUM TV Škola
10:30 SUM TV ŠKOLA 2. Razred
11:00 SUM TV ŠKOLA 3. Razred
11:30 SUM TV ŠKOLA 4. Razred
12:00 SUM TV ŠKOLA 5. Razred
15:00 S ekspedicionistom po svijetu ep. 72
15:40 Jelovnici izgubljenog vremena: Orada ili komorača (R)
17:00 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite FBIH, snimak
17:35 Jelovnici izgubljenog vremena: Odresci iz mesne simfonije (R)
18:05 Dolina sunca ep. 87 (R)
18:50 Kratki rezovi
19:20 Crtani film
19:30 Dnevnik
20:05 Iz prve ruke
21:00 Dolina sunca ep. 88
21:45 Dnevnik
22:20 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite FBIH, snimak
22:35 Argumenti (R)
23:15 Kratki rezovi (R)

Subota

1:00 Info kanal
14:40 ICTbusiness TV
15:15 Nogomet: Široki Brijeg – Dinamo, snimka
17:00 Iz prve ruke (R)
18:05 Dolina sunca ep. 88 (R)
18:50 S ekspedicionistom po svijetu ep. 73
19:20 Crtani film
19:30 Dnevnik
20:05 Nasi dani: Priče o hrvatskom rocku ep. 02
21:00 Dolina sunca ep. 89
21:45 Dnevnik (R)
22:20 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite FBIH, snimak
22:30 Dokumentarni film

Nedjelja

1:00 Info kanal
11:00 Sveta misa, prijenos
15:05 S ekspedicionistom po svijetu ep.08 (R)
15:35 ICTbusiness TV
16:05 Nasi dani: Priče o hrvatskom rocku ep. 01 (R)
17:00 Sveta misa, snimka
18:00 Dolina sunca ep. 89 (R)
18:50 Kratki rezovi (R)
19:20 Crtani film
19:30 Dnevnik
20:00
21:00 Dolina sunca ep. 90
21:45 Dnevnik
22:20 Nogomet: Široki Brijeg – Dinamo, snimka

Please follow and like us: