4.2 C
Mostar
Ponedjeljak, 17 siječnja, 2022

Dinamo zabio najbrži gol sezone i poigrao se s Rijekom

Dinamo se lako razračunao s Rijekom i uzvratio im za ispadanje iz Hrvatskog kupa. Bilo je na kraju 4:0.

Najbrži gol sezone zabio je Arijan Ademi u 24. sekundi, a golove u nastavku zabili su Kadzior, Oršić i Gojak.

Simon Rožman i Rijeka zadnje četiri utakmice nisu primili niti gola, a onda su na Maksimiru u subotu dobili 4.

Modri nisu odigrali ništa specijalno, ali su zabili odmah na otvaranju, u prvoj akciji i nakon toga potpuno kontrolirali stvari na terenu.

Rijeka se malo probudila u nastavku, ali na kraju su modri s tri pogotka riješili stvari na terenu te na kraju slavili uvjerljivu pobjedu.

U srijedu se igra veliki derbi HNL-a.

Hajduk koji je remizirao s Osijekom u Gradskom vrtu, bilo je 0:0, dočekuje modre na Poljudu. Bijeli imaju 14 bodova zaostatka.