TV Vodič

Ponedjeljak

TV PROGRAM ZA PONEDJELJAK 11.1.2021.

1:00Info kanal
08.00Dnevnik (R)
8:30S ekspedicionistom po svijetu
9:00Dolina sunca ep. 137
9:45Dolina sunca ep. 138
10:30ICTV magazin
11:05Šlep Šou (R)
11:50Info kanal
14:50S ekspedicionistom po svijetu
15:25Dolina sunca ep. 137 (R)
16:10Dolina sunca ep. 138 (R)
17:00Vijesti
17:15Šlep Šou
18:00Portret prvaka: Blaž Baka Slišković I.dio (R)
19:20Crtani film
19:30Dnevnik
20:05Portret prvaka: Blaž Baka Slišković II.dio
21:10Ljetna škola gitare
21:45Dnevnik
22:25Hit dana
22:45Portret prvaka: Blaž Baka Slišković II.dio (R)

Utorak

TV PROGRAM ZA UTORAK 12.1.2021.

1:00Info kanal
08.00Dnevnik (R)
8:30S ekspedicionistom po svijetu
9:00Dolina sunca ep. 139
9:45Dolina sunca ep. 140
10:30Šlep Šou (R)
11:15Portret prvaka: Blaž Baka Slišković II.dio (R)
12:15Info kanal
14:50S ekspedicionistom po svijetu
15:25Dolina sunca ep. 139 (R)
16:10Dolina sunca ep. 140 (R)
17:00Vijesti
17:10Šlep Šou
17:55Portret prvaka: Blaž Baka Slišković II.dio (R)
18:55Glas naroda ep. 16
19:30Dnevnik
20:05Filharmonijski bal
21:15Rijekom Jasenicom
21:45Dnevnik
22:25Hit dana
22:45Filharmonijski bal (R)

Srijeda

TV PROGRAM ZA SRIJEDU 13.1.2021.

1:00Info kanal
8:00Dnevnik (R)
8:30S ekspedicionistom po svijetu
9:00Dolina sunca ep. 141
9:45Dolina sunca ep. 142
10:35Filharmonijski bal (R)
11:45Info kanal
14:20S ekspedicionistom po svijetu
14:55Dolina sunca ep. 141 (R)
15:40Dolina sunca ep. 142 (R)
16:25Glas naroda ep. 16 (R)
17:00Vijesti
17:10Šlep Šou
17:50Filharmonijski bal (R)
19:00Rijekom Jasenicom (R)
19:30Dnevnik
20:10Zvjezdani glasnik Galileo Galilei
20:25Hutovo blato
21:45Dnevnik (R)
22:20Hit dana
22:45Šlep Šou (R)

Četvrtak

TV PROGRAM ZA ČETVRTAK 14.1.2021.

0:00Info kanal
8:00Dnevnik (R)
8:30S ekspedicionistom po svijetu
9:00Dolina sunca ep. 143
9:45Dolina sunca ep. 144
10:35Šlep Šou (R)
12:15Info kanal
14:50S ekspedicionistom po svijetu
15:25Dolina sunca ep. 143 (R)
16:10Dolina sunca ep. 144 (R)
17:00Vijesti
17:10Šlep Šou
18:00U potrazi za Markom Polom ep.05
19:00Crtani filmovi
19:30Dnevnik
20:05Jelovnici izgubljenog vremena
20:40U potrazi za svetim
21:40Dnevnik
22:15Hit dana
22:35Šlep Šou (R)

Petak

TV PROGRAM ZA PETAK 15.1.2021.

1:00Info kanal
8:00Dnevnik (R)
8:30S ekspedicionistom po svijetu
9:00Dolina sunca ep. 145
9:40Dolina sunca ep. 146
10:35U potrazi za Markom Polom ep.05 (R)
11:20Šlep Šou (R)
12:05Info kanal
14:50S ekspedicionistom po svijetu
15:25Dolina sunca ep. 145 (R)
16:10Dolina sunca ep. 146 (R)
17:00Rukomet: HŽRK Grude – Rocasa Gran Canaria, prijenos
18:40Šlep Šou
18:50Kratki rezovi
19:20Crtani film
19:30Dnevnik
20.0025. obljetnica ređenja mons. Ratka Perića
21:10Kratki rezovi
21:40Dnevnik
22:15Hit dana
22:35Rukomet: HŽRK Grude -Rocasa Gran Canaria, snimka

Subota

TV PROGRAM ZA SUBOTU 16.1.2021.

1:00Info kanal
8:00Dnevnik (R)
8:30S ekspedicionistom po svijetu
9:00Dolina sunca ep. 147
9:45Dolina sunca ep. 148
10:35Rukomet: HŽRK Grude -Rocasa Gran Canaria, snimka
12:00Info kanal
15:05S ekspedicionistom po svijetu
15:40Dolina sunca ep. 147 (R)
16:25Dolina sunca ep. 148 (R)
17:00Rukomet: Rocasa Gran Canaria – HŽRK Grude, prijenos
18:05Kratki rezovi (R)
18:40S povodom
19:20Crtani film
19:30Dnevnik
20:00Klape Posušje 2017
22:10Dnevnik (R)
22:40Rukomet: Rocasa Gran Canaria – HŽRK Grude, snimka

Nedjelja

TV PROGRAM ZA NEDJELJU 17.1.2021.

1:00Info kanal
8:00Dnevnik (R)
8:30Dolina sunca ep. 149
9:15Dolina sunca ep. 150
11:00Sveta misa, prijenos
12:00Rukomet: HŽRK Grude -Rocasa Gran Canaria
14:00Info kanal
14:20S ekspedicionistom po svijetu
14:50S ekspedicionistom po svijetu
15:25Dolina sunca ep. 135 (R)
16:10Dolina sunca ep. 136 (R)
17:00Sveta misa, snimka
18:00Dokumentarni filmovi
19:20Crtani film
19:30Dnevnik
20:05Portret prvaka: Blaž Baka Slišković I. i II. dio
22:00Dnevnik (R)
22:30Rukomet: HŽRK Grude -Rocasa Gran Canaria