TV Vodič

Ponedjeljak

TV PROGRAM ZA PONEDJELJAK 26.10.2020.

01:00Info kanal
08.00Dnevnik (R)
08:30S ekspedicionistom po svijetu
09:00Dolina sunca ep. 01
09:45Dolina sunca ep. 02
10:35Košarka: Zrinjski-Čapljina,snimak
12:00ICTV magazin
12:45Argumenti (R)
13:35Info kanal
13:55S ekspedicionistom po svijetu
14:35U potrazi za svetim ep.04 (R)
15:25Dolina sunca ep. 01 (R)
16:10Dolina sunca ep. 02 (R)
17:00Izborna kronika
17:10Argumenti
18:05Šlep šou (R)
18:50Lijepa Vaša ep. 06
19:20Crtani film
19:30Dnevnik
20:00Portret prvaka
21:00Šlep šou
21:45Dnevnik
22:25Hit dana
22:45Argumenti (R)

Utorak

TV PROGRAM ZA UTORAK 27.10.2020.

01:00Info kanal
08.00Dnevnik (R)
08:30S ekspedicionistom po svijetu
09:00Dolina sunca ep. 03
09:45Dolina sunca ep. 04
10:30Lijepa Vaša ep. 06 (R)
10:55Argumenti (R)
11:45Info kanal
14:20S ekspedicionistom po svijetu
14:55Portret prvaka (R)
15:25Dolina sunca ep. 03 (R)
16:10Dolina sunca ep. 04 (R)
17:00Izborna kronika
17:20Argumenti
18:05Šlep šou (R)
18:50Glas naroda ep. 06
19:20Crtani film
19:30Dnevnik
20:05Dokumentarni film
21:00Šlep šou
21:45Dnevnik
22:25Hit dana
22:55Argumenti (R)

Srijeda

TV PROGRAM ZA SRIJEDU 28.10.2020.

01:00Info kanal
08:00Dnevnik (R)
08:30S ekspedicionistom po svijetu
09:00Dolina sunca ep. 05
09:45Dolina sunca ep. 06
10:30Šlep šou (R)
11:20Argumenti (R)
12:05Info kanal
13:40S ekspedicionistom po svijetu
14:10Glas naroda ep. 06 (R)
14:40Argumenti
15:25Dolina sunca ep. 05 (R)
16:10Dolina sunca ep. 06 (R)
17:00Izborna kronika
17:30Rukomet: Izviđač-Derventa, prijenos
19:00Pričam ti priču
19:10Crtani filmovi
19:30Dnevnik
20:05Naši dani-priče o hrvatskom rocku ep.06
21:00Šlep šou
21:45Dnevnik
22:25Rukomet: Izviđač-Derventa, snimak
23:35Hit dana
23:50Argumenti (R)

Četvrtak

TV PROGRAM ZA ČETVRTAK 22.10.2020.

01:00Info kanal
14:55S ekspedicionistom po svijetu
15:30Kratki rezovi (R)
16:05Naši dani – priče o hrvatskom rocku ep.05 (R)
17:00Izborna kronika
17:20Argumenti
18:05Šlep šou (R)
18:50Gradionica vrtova, ep.04
19:30Dnevnik
20:05Slatka kuharica ep. 05
20:35Jelovnici izgubljenog vremena
21:00Šlep šou
21:45Dnevnik
22:25Hit dana
22:50Argumenti (R)

Petak

TV PROGRAM ZA PETAK 23.10.2020.

01:00Info kanal
14:40S ekspedicionistom po svijetu
15:10Košarka: Široki-Borac,snimak
16:30Gradionica vrtova, ep.04 (R)
17:00Izborna kronika
17:20Slatka kuharica ep. 05 (R)
17:45Jelovnici izgubljenog vremena (R)
18:15Šlep šou (R)
18:55Kratki rezovi
19:30Dnevnik
20:10U potrazi za Markom Polom ep. 06
21:00Šlep šou
21:45Dnevnik
22:20Hit dana
22:45Kratki rezovi (R)

Subota

TV PROGRAM ZA SUBOTU 24.10.2020.

01:00Info kanal
15:10S ekspedicionistom po svijetu
15:45S ekspedicionistom po svijetu
16:20Argumenti (R)
17:10Argumenti (R)
17:55U potrazi za Markom Polom ep. 06 (R)
18:05Šlep šou (R)
19:20Crtani film
19:30Dnevnik
20:05Košarka: Zrinjski-Čapljina, prijenos
21:00Šlep šou
21:45Dnevnik (R)
22:25Košarka: Zrinjski-Čapljina,snimak
23:50Argumenti (R)

Nedjelja

TV PROGRAM ZA NEDJELJU 25.10.2020.

01:00Info kanal
11:00Sveta misa, prijenos
12:00Glazbeni program
14:20S ekspedicionistom po svijetu
14:50S ekspedicionistom po svijetu
15:20Košarka: Zrinjski-Čapljina,snimak
17:00Sveta misa, snimka
18:05Šlep šou (R)
18:50Kratki rezovi (R)
19:20Crtani film
19:30Dnevnik
20:00U potrazi za svetim ep.05
21:00Šlep šou
21:45Dnevnik
22:20ICTbusiness TV (R)
23:10Argumenti (R)