TV program za ovaj tjedan na RTV Herceg Bosne

RTV Herceg Bosne svaki dan emirita nekoliko sati live programa. Naglasak je na stanju oko koronavirusa, a što još možete pogledati ovaj tjedna u našem programu saznajte kroz naš TV raspored za ovaj tjedan.

Ponedjeljak:

1:00 Info kanal
9:43 Pričam ti priču
9:52 Crtani film
10:00 SUM TV ŠKOLA 1. Razred
10:30 SUM TV ŠKOLA 2. Razred
11:00 SUM TV ŠKOLA 3. Razred
11:30 SUM TV ŠKOLA 4. Razred
12:00 SUM TV ŠKOLA 5. Razred
13:00 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, prijenos
14:50 Beatfactory
15:20 S ekspedicionistom po svijetu ep. 26
15:45 Auto moto nautic vision
16:15 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, snimak
17:00 Sveta misa, prijenos
17:30 Bolnica incognito (R)
18:30 Dolina sunca ep.27 (R)
19:20 Mišo i Robin
19:30 Dnevnik
20:05 Zvjezdani glasnik Galileo Galilei
21:23 Dolina sunca ep.28
22:05 Dnevnik
22:40 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, snimak
23:00 Sveta misa, snimak

Utorak

1:00 Info kanal
9:43 Pričam ti priču
9:52 Crtani film
10:00 SUM TV ŠKOLA 1. Razred
10:30 SUM TV ŠKOLA 2. Razred
11:00 SUM TV ŠKOLA 3. Razred
11:30 SUM TV ŠKOLA 4. Razred
12:00 SUM TV ŠKOLA 5. Razred
13:00 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, prijenos
14:30 S ekspedicionistom po svijetu ep. 28
14:55 Zvjezdani glasnik Galileo Galilei (R)
16:15 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, snimak
17:00 Sveta misa, prijenos
17:30 Slatka kuharica ep.06
18:05 Dolina sunca ep.28 (R)
18:50 Jelovnici izgubljenog vremena: Igre od soli i ribe
19:20 Mišo i Robin
19:30 Dnevnik
20:05 Iz prve ruke
21:00 Dolina sunca ep.29
21:45 Dnevnik
22:15 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, snimak
23:00 Iz prve ruke (R)

Srijeda

1:00 Info kanal
9:43 Pričam ti priču
9:52 Crtani film
10:00 SUM TV ŠKOLA 1. Razred
10:30 SUM TV ŠKOLA 2. Razred
11:00 SUM TV ŠKOLA 3. Razred
11:30 SUM TV ŠKOLA 4. Razred
12:00 SUM TV ŠKOLA 5. Razred
13:00 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, prijenos
15:00 S ekspedicionistom po svijetu ep. 28
15:30 ICTV
15:53 Jelovnici izgubljenog vremena: Igre od soli i ribe (R)
16:15 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, snimak
17:00 Sveta misa, prijenos
17:30 Iz prve ruke (R)
18:25 Dolina sunca ep.29 (R)
19:20 Mišo i Robin
19:30 Dnevnik
20:05 Hrvatski kraljevi: Usponi i padovi (5/7)
21:00 Dolina sunca ep.30
21:45 Dnevnik
22:20 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, snimak
22:55 Novi milenij

Četvrtak

1:00 Info kanal
9:43 Pričam ti priču
9:52 Crtani film
10:00 SUM TV ŠKOLA 1. Razred
10:30 SUM TV ŠKOLA 2. Razred
11:00 SUM TV ŠKOLA 3. Razred
11:30 SUM TV ŠKOLA 4. Razred
12:00 SUM TV ŠKOLA 5. Razred
13:00 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, prijenos
15:25 S ekspedicionistom po svijetu ep.29
15:50 Popcorn (R)
16:15 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, snimak
17:00 Sveta misa, prijenos
17:30 Hrvatski kraljevi: Usponi i padovi (5/7)
18:30 Dolina sunca ep.30 (R)
19:20 Mišo i Robin
19:30 Dnevnik
20:03 Glas naroda ep.04
20:35 Jelovnici izgubljenog vremena: Izlet na sjever
21:00 Dolina sunca 31. epizoda
21:45 Dnevnik
22:20 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, snimak
22:45 Pod zvijezdama (R)

Petak

1:00 Info kanal
9:52 Crtani film
10:00 SUM TV Škola
10:30 SUM TV ŠKOLA 2. Razred
11:00 SUM TV ŠKOLA 3. Razred
11:30 SUM TV ŠKOLA 4. Razred
12:00 SUM TV ŠKOLA 5. Razred
13:00 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, prijenos
15:00 S ekspedicionistom po svijetu ep.30
15:45 Jelovnici izgubljenog vremena: Izlet na sjever (R)
16:15 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, snimak
17:00 Sveta misa, prijenos
17:35 Glas naroda ep.03 (R)
18:05 Dolina sunca ep.31 (R)
18:50 Kratki rezovi
19:20 Mišo i Robin
19:30 Dnevnik
20:05 Iz prve ruke
21:00 Dolina sunca ep.32
21:45 Dnevnik
22:20 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, snimak
22:50 Kratki rezovi (R)

Subota

1:00 Info kanal
13:00 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, prijenos
14:50 25. godišnjica ređenja biskupa Ratka Perića (R)
16:30 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, snimak
17:00 Sveta misa, prijenos
17:30 Kratki rezovi (R)
18:05 Dolina sunca ep.32 (R)
18:50 S ekspedicionistom po svijetu ep.31
19:20 Mišo i Robin
19:30 Dnevnik
20:05 Jugoslovenske tajne službe ep.05
21:00 Dolina sunca ep.33
21:45 Dnevnik (R)
22:20 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, snimak
22:55 Iz prve ruke (R)

Nedjelja

1:00 Info kanal
11:00 Sveta misa, prijenos
13:00 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, prijenos
13:30 Zvona dretelja (R)
15:00 S ekspedicionistom po svijetu ep.02 (R)
15:30 Košarka: Finale Kupa Herceg Bosne Čapljina-Široki
17:00 Sveta misa, snimka
17:30 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, snimak
18:00 Dolina sunca ep.33(R)
18:50 Kratki rezovi (R)
19:20 Mišo i Robin
19:30 Dnevnik
20:00 Dokumentarni film
21:00 Dolina sunca ep.34
21:45 Dnevnik
22:20 Konferencija za medije Kriznog stožera Civilne zaštite HNŽ, snimak
22:50 25. godišnjica ređenja biskupa Ratka Perića (R)

Please follow and like us: