5.9 C
Mostar
Nedjelja, 26 ožujka, 2023

Zanimanje nikad veće za sedmo izdanje Mostarskog polumaratona

Radiotelevizija Herceg-Bosne

Sedmo izdanje Mostarskog polumaratona ove godine održat će se 17. i 18. ožujka, a kapacitet od 800 trkača za utrku gotovo je popunjen.

Predsjednik Organizacijskog odbora Franjo Lovrić istaknuo je kako su pripreme za utrku u tijeku, te da se nada najboljem izdanju i najvećem broju sudionika do sada.

– Predstavili smo novi vizual manifestacije koji je nastao u galeriji Claire Noel i uz prilagodbu Shift Brand Designa. Vješto se igrajući bojama, umjetnica Vedrana Božić oslikala je grupu trkača u Starom gradu. Trčeći uskim ulicama Kujundžiluka po kaldrmi trkači iza sebe ostavljaju Stari most prateći šarene kuće i uživajući u pogledu na Neretvu. Mostar kako ga mi vidimo i kakav vas očekuje 18. ožujka ove godine – kazao je Lovrić.

Dodao je kako će uskoro biti predstavljene službene majice, medalje i cijeli program.

– Ako dođe do popunjenosti kapaciteta Mostarskog polumaratona, što je uistinu izgledno, spremni smo uložiti napor i osigurati dodatnih 200 mjesta za sve zainteresirane polumaratonce koji žele trčati u Mostaru – naglasio je Lovrić.

Organizatori podsjećaju da humanitarna utrka u dužini od četiri kilometra nije brojčano limitirana te da se i na njoj ove godine očekuje rekordan broj rekreativaca, početnika, studenata i svih ostalih koji sudjelovanjem u ovoj utrci kroz humanitaran način ulaze u svijet rekreativnog trčanja.

Povezani članci

Ostanite povezani

13,293FansLike
821FollowersFollow
20,000SubscribersSubscribe

VRIJEME

Mostar
blaga naoblaka
5.9 ° C
5.9 °
5.9 °
87 %
0.5kmh
20 %
Ned
18 °
Pon
15 °
Uto
9 °
Sri
11 °
Čet
13 °

NAJNOVIJE VIJESTI