Skip to main content

Olmo: Imao sam dojam da su cijelo vrijeme čekali razlog da se potuku

| Autor: RTV HB
  • Image
    olmo modric

Nogometaši Španjolske novi su svjetski prvaci nakon što su u produžecima finala mundijala svladali Argentinu 1-0, a nakon posljednjeg zvižduka Slovenca Slavka Vinčića na terenu je izbila tučnjava u kojoj je nastradao i Dani Olmo, bivši igrač zagrebačkog Dinama.

Olma je, nakon što je u slavlju prišao suigraču Ericu Garciji kako bi ga odmaknuo od Argentinaca, u vrat udario jedan od članova argentinskog stožera, pomoćni trener Roberto Ayala, prenosi HRT.

- Kada mi netko iz njihova stožera tako stavi ruke na lice, moja je prva reakcija bila uzvratiti udarac – ipak sam čovjek i u takvim trenucima instinktivno se želiš obraniti. Ali suzdržao sam se. Nije nam to važno. Ono što je važno jesu vrijednosti koje odlučiš predstavljati, izjavio je Olmo.

- Mi smo uzori bezbrojnim dječacima i djevojčicama, zato uvijek moramo davati pravi primjer. Nisam želio dati loš primjer svoj djeci i navijačima koji su utakmicu pratili od kuće. Imamo odgovornost i uzor smo novim generacijama, dodao je-

Podijeli:

FacebookTwitterShare