Najuspješniji učenici osnovnih i srednjih škola s područja Mostara danas su primili priznanja za svoj rad, trud i ostvarene rezultate. Grad Mostar i ove godine nagradio je učenike generacije, želeći istaknuti važnost znanja i obrazovanja.
Biti proglašen učenikom generacije veliko je priznanje za godine rada, odricanja i zalaganja. Za nagrađene učenike ovo je potvrda da se trud isplati, ali i poticaj za nove uspjehe.
Osim priznanja, učenicima generacije uručena je novčana nagrada. Odlukom gradskog vijeća, Grad Mostar svim učenicima i učenicama generacije osnovnih i srednjih škola dodjeljuje po 1000 maraka.
Više u prilogu: