U novom izdanju emisije "Zdravlje na prvom mjestu" ugostili smo ravnatelja Sveučilišne kliničke bolnice Mostar koja je nedavno doživjela veliki uspjeh, čime su direktno utjecali na razvoj medicine u Hercegovini. Kroz razgovor s ravnateljom ustanove, prof. dr. sc. Antom Kvesićem, saznali smo što spomenuti uspjeh znači za pacijente, ali i za liječnike te kakvi su planovi za razdoblje koje dolazi i kakve izazove očekuju.
Kvesić je za našu emisiju objasnio kako se ovaj veliki korak spremalo odavno, ali se nije dogodio zbog raznih razloga, jedan od njih je i Zakon o transplataciji koji je dovršen relativno nedavno.
U kakvom stanju su otac i sin koji su svoje povjerenje dali SKB-u Mostar, saznajte kroz emisiju: