Skip to main content

Dalić nakon prolaska - Ostvarili smo cilj, nema euforije

| Autor: RTV HB
  • Image
    dalic hina

- Nema euforije nakon ove pobjede, idemo se spremiti za dalje, izjavio je izbornik hrvatske nogometne reprezentacije Zlatko Dalić odmah nakon 2-1 slavlja protiv Gane.

- Suparnik je bio težak i odigrao je jako dobro. No, mi smo promijenili igru. Vratili smo se na stare postavke nakon što sam miješao u prva dva susreta i to je to. Ovo je bila prava Hrvatska, imamo šest bodova i ostvarili smo svoj cilj. Vratili smo se i prošli dalje, rekao je Dalić.

Hrvatska je skupinu završila na drugom mjestu sa šest bodova, bodom manje od vodeće Engleske, koja je u New Yorku svladala Panamu 2:0.
- Ja sam dečkima rekao da vjerujem u njih i ono što radimo. Moramo ostati čvrsto na nogama. Nema euforije, dodao je Dalić.

Podijeli:

FacebookTwitterShare