Prva transplatacija organa u Sveučilišnoj kliničkoj bolnici Mostar otvorila je novo poglavlje medicine u Hercegovini. Kako je ostvaren ovaj povijesni uspjeh, što on znači za pacijente i koji su daljnji planovi bolnice za emisiju Radiotelevizije Herceg-Bosne "Zdravlje na prvom mjestu" reći će ravnatelj ustanove dr. Ante Kvesić.
Emisiju pogledajte ove srijede, 24. lipnja, od 20:45. Evo najave: