U povodu Svjetskog dana radija, ovoga petka emisija Tvoje vrijeme za radio donosi posebno izdanje posvećeno radiju i glazbi.
U studiju će nam se pridružiti glavni urednik Radija Herceg Bosne Ante Bender, s kojim razgovaramo o značaju radija danas i njegovoj ulozi u društvu. Posebno o ulozi Radija Herceg-Bosne u medijskoj slici Bosne i Hercegovine.
U glazbenom dijelu emisije, koji danas ima središnje mjesto, predstavljamo dvije zanimljive glazbene suradnje. Legendarna Zdenka Kovačiček bit će naša gošća uoči Valentinovskog koncerta u Zadru, a predstavit će i novu pjesmu koju je snimila s Brunom Krajcarom. O novoj suradnji govorit će i Davor Ebner, koji predstavlja pjesmu snimljenu s grupom Neverne bebe, a otkrit će i zašto se u emisiju javlja upravo s probe iz sarajevske Katedrale.
U retro kutku sviramo – u našu čast – pjesme koje pjevaju o radiju.
S vama su od 16 do 20 sati i ovoga petka Snježana Delić i Julija Gubeljić.
Kontakt broj za pozive slušatelja je 080 083 310, a za poruke putem WhatsAppa i Vibera broj je 063 858 777.