Hrvatsko kulturno-umjetničko društvo Zora Struge–Gorica, organizira javnu tribinu pod nazivom „Kad igra postane zamka“, posvećenu temi ovisnosti o kockanju. Tribina će se održati 6. studenoga 2025. godine u Domu kulture u Gorici–Strugama s početkom u 19 sati.
Na tribini će sudjelovati dr. sc. Marko Romić i Robert Tomić, koji će u svojim izlaganjima govoriti o sve prisutnijem problemu ovisnosti o kockanju te načinima prepoznavanja i borbe protiv ove pošasti suvremenog društva.
Organizatori ističu kako se tribina održava u godini u kojoj HKUD „Zora“ obilježava 30. obljetnicu svoga djelovanja, dok župa sv. Petra i Pavla također slavi 30 godina od blagoslova temelja župne crkve.
Iz Društva pozivaju sve zainteresirane da se pridruže ovom događaju, aktivno sudjeluju i svojim pitanjima doprinesu raspravi i kvaliteti tribine.