Željezničar savladao GOŠK i osvojio tri važna boda u borbi za opstanak

| Autor: RTV HB
  • Image
    željezničar

NogometašiŽeljezničara osvojili su važne bodove u borbi za opstanak savladavši ekipu GOŠK-a u Gabeli s 2:1, u 29. kolu Wwin lige.

Ekipa Dine Đurbuzovića ostvarila je pobjedu iako je domaći sastav došao do prednosti već u šestom minutu susreta, kada je pogodak za GOŠK postigao Skorup.

Željezničar uspijeva doći do poravnanja u 22. minutu kada je Krpić nakon ubačaja Amoaha zatresao mrežu domaćina.

Prvo poluvrijeme okončano je rezultatom 1:1, a željezničar dolazi do pobjedničkog gola već početkom drugog dijela utakmice, kada se Al-Jaber najbolje snašao pred golom GOŠK-a i postigao gol za velika tri boda Željezničara.

Do kraja susreta obje ekipe su imale prilike za promjenu rezultata, ali mreže su mirovale i Željezničar upisuje važna tri boda u borbi za opstanak u bh. nogometnoj eliti.