Manchester City i Manchester UTD upisali poraze u prvenstvu

| Autor: RTV HB
  • Image
    city

Najveće iznenađenje sedmog kola engleske Premier lige je poraz Manchester Cityja, nogometaši Wolverhamptona pred svojim su navijačima slavili 2-1.

City je time upisao drugi poraz u nizu i drugi poraz ovog tjedna.

Prije nekoliko dana je poražen kod Newcastlea 0-1 u susretu Liga kupa. Isto tako, do ovog poraza imao je savršenih šest pobjeda u šest ligaških utakmica.

Wolverhampton je poveo u 13. minuti kada je vlastitu mrežu pogodio Ruben Dias.

Izjednačio je City u 58. minuti kada je za 1-1 zabio Argentinac Julian Alvarez, ali kratko su gosti uživali na mogućem putu prema preokretu.

U 66. minuti je južnokorejski nogometaš Hee-Chan pogodio za 2-1 nakon nekoliko pogrešaka u nizu gostujuće obrane.

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić igrao je za goste iz Manchestera do 65. minute, dok je Joško Gvardiol tijekom cijele utakmice ostao na gostujućoj klupi za pričuve.

U ovom kolu je izgubio i drugi mančesterski klub.

Crystal Palace je na Old Traffordu slavio 1-0 odličnim volej udarcem Andersena u 25. minuti.

Inače, ovog tjedna su na istom mjestu ovi klubovi igrali dvoboj Liga kupa i tada je Manchester United bio uvjerljiv uz pobjedu 3-0.