Skip to main content

Dom naroda PS BiH: Nije bilo kvoruma za raspravu o izmjenama Izbornog zakona u Domu naroda PS BiH

| Autor: RTV HB
  • Image
    dom naroda PS BiH

Predsjedatelj Doma naroda Parlamentarne skupštine BiH Nikola Špirić, nakon jednosatne pauze u tijeku žurne sjednice tog doma, ustvrdio je da nema kvoruma za nastavak zasjedanja.

Prije toga zastupnici su prihvatili zahtjev zastupnice Marine Pendeš za razmatranje Prijedloga zakona o izmjenama Izbornog zakona Bosne i Hercegovine po žurnom postupku.

Dom naroda PSBiH danas je također dao suglasnost za ratifikaciju više međunarodnih ugovora i sporazuma koji se odnose na projekte u oblasti vodoopskrbe, infrastrukture, zdravstva, obrazovanja i dr. Prije toga zastupnici su prihvatili da se objedini glasovanje i rasprava o tim sporazumima (od točke jedan do 21. dnevnog reda).

Špirić je dodao da će nastavak 16. redovne sjednice biti održan 17. srpnja i da je to rezultat dogovora današnjeg Kolegija.

Podijeli:

FacebookTwitterShare