Skip to main content

Dvadeset godina AKAZ-a – “Dani kvalitete u zdravstvu FBiH 2025.” od 19. do 21. studenoga

| Autor: RTV HB
  • Image
    dani

Agencija za kvalitetu i akreditaciju u zdravstvu u Federaciji BiH (AKAZ) organizira manifestaciju pod nazivom „Dani kvalitete u zdravstvu u FBiH 2025.“, koja će se održati od 19. do 21. studenoga u Sarajevu.

Agencija za kvalitetu i akreditaciju u zdravstvu u FBiH ove godine obilježava dvadeset godina postojanja i rada, pa je tema manifestacije „Dvadeset godina implementacije kvalitete u zdravstvu u Federaciji Bosne i Hercegovine“.

Manifestacija je namijenjena svim djelatnicima zdravstvenih ustanova, a ujedno predstavlja obveznu kontinuiranu edukaciju za vanjske ocjenjivače, facilitatora i koordinatore u zdravstvenim ustanovama.

Prijave za sudjelovanje na manifestaciji otvorene su do 15. studenoga, a mogu se poslati putem e-pošte na [email protected]
ili na faks 033/771-880, priopćeno je iz Agencije za kvalitetu i akreditaciju u zdravstvu u FBiH.

Podijeli:

FacebookTwitterShare